300x250-toaletak-5000.jpg

Šprýmař, žertéř, vtipálek, srandista? Poznáváte se v těchto charakteristikách? Abyste dostáli Vaší pověsti, zaměřte se při pořizování výbavičky pro očekávaný přírůstek do Vaší rodiny také tímto směrem. K dostání je originální s nejrůznějšími vtipnými nápisy.

Nápadité kojenecké oblečení jako dárek potěší ženu v očekávání, novopečenou maminku, tatínka i ostatní členy rodiny. V neposlední řadě pak vykouzlí úsměv na tváři samotného přírůstku. Oznamte všem, že Vaše dítě bude v budoucnosti tvrdý rocker, neubrání se před ním žádná bytost opačného pohlaví, či bude prostě in a cool. Potěšte se při pohledu na miminko heslem „Miluju maminku, miluju tatínka.“ Nápisy pro kojenecké oblečení se staly v současném textilnictví hitem. Při šití se myslí už nejen na kvalitní materiály a střihy, ale dotváří se každý kousek, co originální prvek.

Kvalitní, zdravé i nápadité

Osmělit se mohou i vyznavači zdravého životního stylu. Všechny nápisy pro kojenecké oblečení jsou totiž natištěny z kvalitních materiálů, které jsou zdravotně nezávadné a zaručují tak hygienické potřeby těch nejmenších.

300x250-labyrint-na-penize.jpg